ZAUBER stále v kurze

05.02.2020

Plášťovo sfarbené zvieratá s typickými "okuliarmi" na hlave a perfektne utvárané vemená, presne takto vyzerajú dcéry býka ZAUBER (u nás register ZAX-10) . Nielen v Nemecku, ale aj v Rakúsku, Českej Republike , SLovensku a Taliansku. Z Južného Tirolska sme obdržali foto tejto dcéry  BFG ZAUBER  na 3.laktácii  , nachádza sa na farme p. Mattia Caninsa,ktorý nám pravidelne zasiela foto dcér našich  býkov. 
Fleckvieh  kravy na 3. laktácii sú už plne vyvinuté a poskytujú maximálnu produkciu až do 5- 6. laktácie , čím vylepšujú ekonomiku fariem. Ďakujeme veľmi pekne p. Caninsovi za tieto skvelé fotografie - táto ZAUBEROVA dcéra je jednoducho úžasná ! 

Pripomínam aj  úspech dcéry ZAUBERA z podniku Agrolent Prešov, ktorá získala titul šampiónky na chovateľskom dni v Prešove v r.2019.

Pre doplnenie, ZAUBER má v KÚ  v Európe 33483  dcér v 11516 stádach a stále si udržiava solídne plemenné hodnoty pri extrémne vysokej opakovateľnosti 99%  !

Pri tejto príležitosti dávam do ponuky posledné dostupné inseminačné dávky býka ZAUBER ZAX- 10 za zvýhodnenú cenu 9,00 EUR !


Dcéra BG ZAUBER - OM: BG INHOF - (@Canins)
Dcéra BG ZAUBER - OM: BG INHOF - (@Canins)
Vemeno dcéry BFG ZAUBER
Vemeno dcéry BFG ZAUBER
ZAUBER    ZAX 010  nar. 2006 - (@Thomas Gruber)
ZAUBER ZAX 010 nar. 2006 - (@Thomas Gruber)
Šampiónka chov. dňa Prešov 2019 @foto Varchola
Šampiónka chov. dňa Prešov 2019 @foto Varchola